KOLARSTWO!! TRENING REGULARNY!

Lubisz jazdę na rowerze, albo może to Twoje początki? Bez względu na Twój stopień zaawansowania zapraszamy Cię na nasze nowe zajęcia prowadzone przez Marka Witkowskiego – fizjoterapeutę RehMediS.

Zajęcia z kolarstwa są skierowane zarówno do kolarzy, triathlonistów jak i osób jeżdżących w weekendy ścieżką w Brzeźnie. Nasz fizjoterapeuta wykorzystuje swoje doświadczenie sportowe, aby efektywnie pracować z pacjentami chcącymi wrócić po kontuzji do jazdy na rowerze. Pomaga w znalezieniu ergonomicznej i wydajnej pozycji na rowerze. Uczy draftingu, efektywnego pedałowania, jazdy w peletonie i indywidualnie. Uczy od podstaw, a wszystko przepracował na sobie. Zajęcia odbywają się w małych grupach kolarskich dla tych, którzy chcą nauczyć się wyczynowej jazdy i ścigania.

Kilka słów o prowadzącym zajęcia:
Mgr Witkowski Marek trenował kolarstwo szosowe. Jako junior ścigał się z Rafałem Majką i Michałem Kwiatkowskim. Dziś, jako fizjoterapeuta nie zsiada z roweru jeżdżąc zarówno na szosie, ostrym kole, w terenie czy turystycznie. Od wielu lat przekłada kolarstwo na rehabilitację. Zwraca uwagę na pacjentów podczas każdego jednego ćwiczenia, zastanawia się nad każdym detalem.